Dehoplast Polska Sp. z o. o.

Tel: +48 55 645 38 38

O firmie

DEHOPLAST POLSKA Sp. z o.o. jest siostrzaną firmą niemieckiego producenta tworzyw sztucznych, lidera w swojej branży na rynku światowym.

O nas

DOŚWIADCZENIE

DEHOPLAST POLSKA Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie dostarczania półproduktów i wyrobów gotowych z tworzyw sztucznych, oferująca również kompleksowe i profesjonalne doradztwo branżowe.

O NAS

NORMY I EKOLOGIA

Firma od 1998 r. oferuje produkty spełniające najwyższe normy jakościowe, związane z energooszczędnością i ochroną środowiska. Produkty naszych dostawców podlegają kontroli wewnętrznej oraz zewnętrznej niezależnych instytucji certyfikujących i kontroli jakości, np. dotyczące zezwoleń dla branży budownictwa wysokościowego i lądowego, kontaktu z żywnością i wodą pitną, certyfikatów dla techniki pomieszczeń o wysokiej sterylności oraz budowy aparatów i zbiorników chemicznych. Nasi Dostawcy stale pracują nad nad ulepszaniem procesów wytwarzania celem oszczędzania zasobów i energii oraz zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska.

OfERTA

NASZE PRODUKTY

Wśród szerokiej gamy produktów firma oferuje m.in. płyty, pręty, rury, profile (zarówno z tworzywa, jak i stalowe), wyroby gotowe z PE, PP, PA, POM, PET oraz wielu innych tworzyw opisanych w systematycznie aktualizowanych katalogach.

SKontaktuj się z nami

CZEKAMY NA CIEBIE

Dehoplast Polska – Twoje idealne rozwiązanie w dziedzinie tworzyw sztucznych. Nasza firma, z wieloletnim doświadczeniem i indywidualnym podejściem, zapewni Ci produkty najwyższej jakości, dostosowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy wesprzeć Twój projekt i przekształcić go w sukces.

Ustawienia języka